BİZ KİMİZ ?

1980 yılında baba hüseyin SEVİM  tarafından kurulan EREN ORMAN ÜRÜNLERİ kereste üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

EREN ORMAN ÜRÜNLERİ daha sonraki yıllarda ikinci nesilin katılması ile , ahsap ve yapı sektöründeki yatırım ve faaliyetlerine devam etmektedir, 43 senelik deneyimiyle ve bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosuyla sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak,İnşaatlık kereste, Palet, Doğramalık kereste, çatı kerestesi,  lambiri ve rabıta üretimi yaparak   hizmet veren firmamız sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir .devam eden yıllarda ürün gurubuna yeni ürünler eklemeyi başarmış ve kaliteyi kendisine ilke edinmiştir.

2011 yılında kurumsal kimlikle EREN GRUP ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TİCARET SANAYİİ LMT ŞİRKETİ  olarak yoluna devam etmiştir. Eren grup olarak her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de kendisini yenileyen, kurumsallaşma adına sürekli atılım ve yatırım yapan güçlü ve köklü firma olma yolunda hızla yürümektedir

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda dürüstlük unsurundan hiçbir zaman taviz vermeden çalışkan , üretken ve güçlenen firma olmak istemektedir.

Şirketimizde daima üç sac ayağı vardır:

Ürünlerimizin yüksek kalitesi

Uygun fiyat politikası

Müşteri memnuniyeti